مقالات

بلیط هواپیما تهران مشهد |‌ بلیط هواپیما تهران کیش

سفر به تهران

تهران، شهری بزرگ با ساختمان هایی بلند و جمعیتی زیاد را در ذهن تداعی می کند. تهران پایتخت ایران و مرکز تصمیمات سیاسی و قطب صنعتی کشور است. با توجه به قدمت تاریخی و اینکه این شهر سالها پایتخت ایران بوده تهران به شهری تاریخی با آثار و اماکن گردشگری مختلف به شمار می آید. تهران در فصل بهار به خصوص ایام نوروز که آب و هوای شهر معتدل است  و نیز خبری از شلوغی روزهای عادی نیست. همچنین معماری و هنر دوران قاجار و آثار تاریخی تهران مانند کاخ گلستان و سعدآباد بسیار جذاب است.  نماد های شهر، برج میلاد و آزادی از زیبایی های دیگر شهر است اگر به تهران رفتید حتما بازدید از آن را در برنامه خود قرار دهید.

بلیط هواپیما تهران مشهد

بلیط هواپیما تهران مشهد

جاذبه های تهران

تهران پایتخت دوست داشتنی ایران مراکز گردشگری و آثار باستانی زیادی برای تفریح و سرگرمی دارد.  یکی از معروفترین این جاذبه ها در تهران دربند است. دربند مکانی مناسب برای کوهنوردی، ورزش و تفریح همراه خوردن خوراکی های خوشمزه است. دربند با ارتفاعی در حدود ۱۷۰۰ متر از سطح دریا، اصلی ترین مسیر برای صعود به کوهستان های البرز به حساب می آید. عده زیادی هر ساله از این مسیر به قله توچال می روند. شهر تهران همچنین تعداد زیادی پارک و موزه دارد که هر یک می تواند بسیار جذاب باشد.  از دیگر جاذبه های گردشگری تهران کاخ گلستان تهران است که هم موزه است و هم در اطراف فضای سبز و رستوران های مختلف قرار دارد.

 

فرودگاه تهران

بلیط هواپیما تهران کیش

بلیط هواپیما تهران کیش

مهرآباد فرودگاه تهران هست که بزرگترین فرودگاه داخلی ایران نیز به حساب می آید و از آن به تمام نقاط کشور می توانید بلیط هواپیما برای هر مسیری رزرو کنید و برای همین تقریبا در تمام سال بسیار شلوغ است. فرودگاه مهرآباد در حال حاضر دارای ۴ ترمینال بزرگ است که سالانه حدود ۱۸ میلیون مسافر را در خود جا میدهد. در حال حاضر ۱۵ شرکت هواپیمایی داخلی با این فرودگاه همکاری دارند. فرودگاه مهرآباد همچنین امکاناتی دیگری مانند یک پارکینگ ۵ طبقه با ۷۰۰۰ ظرفیت نیز دارد و در فرودگاه نیز تعدادی رستوران و فروشگاه های مختلف وجود دارد. برای خرید بلیط هواپیما تهران مشهد یا بلیط هواپیما تهران کیش و بقیه مسیرهای به سایت چمدون مراجعه کنید.

 

اجاره سوئیت در تهران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اجاره سوئیت در تهران
اجاره سوئیت در تهران